רשימת הזוכים בתחרות

קודגורו אקסטרים 9

מקום שם הקבוצה המתחרים ביה"ס
1 IamAramAcham אלעד שפירא
יונתן זוהר
-
אורט קרית ביאליק
2 LOUREED מתן עבודי
דביר לאופר
יאיר סבאן
אהל שם, רמת גן
3 ~~phobia נעם איבס
אבי בנץ
שלמה נויברגר
קיריל קולקוב
רועי לסניק
הרב תחומי הולץ חיל האוויר
4 KenGeruX יואב קמפפר
עידן דור
גלעד ברהם
אוסטרובסקי, רעננה

קודגורו אקסטרים 8.5

מקום שם הקבוצה המתחרים ביה"ס
1 Snake יונתן זוהר אורט קרית ביאליק
2 KiaraDog ברנדון פליספיץ אורט קרית ביאליק
3 Blitz אלון מלין
יניב ריינס
בליך רמת גן
4 Loki~ רון מונטה
סתיו נמיר
עידן שחמון
אוהל שם רמת גן

קודגורו אקסטרים 8

מקום שם הקבוצה המתחרים ביה"ס
1 Zorg ידידיה כהן-אור
בנימין ביאלוסטוקי
ישיבת ירושלים לצעירים
2 Raiden מתן עבודי
יאיר סבאן
דביר לאופר

אהל שם
רמת גן
3 RealTime בר קלמי עמל ב' פתח תקווה
4 EndOfTheWorld בן וגנר
יובל בן שאול
אורט קרית ביאליק

קודגורו אקסטרים 7

מקום שם הקבוצה המתחרים ביה"ס
1 Mamaliga תומר חסקלוביץ
גל דור
אחד העם, פתח תקווה
2 Salvador אלעד שפירא
יגיל מרכוס-פלד
דור זוסמן

אליאנס, תל אביב
מו"ר, רעות
3 SmartRun נעם איבס
אבי בנץ
קיריל קילקוב
דולב שפירא
הרב תחומי הולץ חיל האוויר
4 Y1337Y ימית גלנטה
דניאל גלנטה
אורט קרית ביאליק
4 LeTirer יונתן כץ
שלב ב' Mamaliga תומר חסקלוביץ
גל דור
אחד העם, פתח תקווה

קודגורו אקסטרים 6

מקום שם הקבוצה המתחרים ביה"ס
1 FSM דויד לויט גורביץ'
קרית ביאליק
2 U אור ברזילי הראשונים, הרצליה
3 Stuxnet מתן שלנגר
יותם וקנין
נתנאל רימר
אמי"ת גוש דן, רמת גן
אמי"ת המר, רחובות
אמי"ת המר, רחובות
שלב ב' SuperFast עידו כהן
עוז ניטצקי
קרית ביאליק
קרית ביאליק

קודגורו אקסטרים 5

מקום שם הקבוצה המתחרים ביה"ס
1 XLII גל דור
איתי כץ
תומר עזרא
רשיש, הוד השרון
אחד העם, פתח תקווה
אחד העם, פתח תקווה
2 Yellin נתן ילין אוסטרובסקי, רעננה
3 UnderDog אור ברזילי הראשונים, הרצליה


קודגורו אקסטרים 4

מקום שם הקבוצה המתחרים ביה"ס
1 APOCALYPSE ניר דוד
דוד לויט-גורביץ'
חן מריאמה
אורט קרית ביאליק
2 ThEcHaInSaWs ארטיום קוסט
אוהד כהן
אור בורשטיין
אורט קרית ביאליק
3 AntiB יואב קופלאן
אלעזר שפרכר
אורי הולנדר
ישיבה תיכונית תורה ומדע


קודגורו אקסטרים 3

מקום שם הקבוצה המתחרים ביה"ס
1 HutsHuts ניר סולומון
הדר איציקוביץ'
אלעד אלפנדרי
טל זלמנוביץ'
מקיף י' (ראשל"צ)
2 007ninja שחר פפיני
עמוס און
הריאלי (חיפה)
3 asimov אדווארד סודזילובסקי אוסטרובסקי (רעננה)


קודגורו אקסטרים 2

מקום שם הקבוצה המתחרים ביה"ס
1 זאוס יבגני נוגין
אליהו גרשטיין
שי שקלניטסקי
אאור שרף
-
2 אביר לבן איל כהן
יגאל הרוניאן
יולי שפירו
שלומי אוברמן
-
3 ג'ק אלכסנדר בונין
שגיא שיר
אורט קרית ביאליק

קודגורו אקסטרים 1

מקום שם הקבוצה המתחרים ביה"ס
1 - אלון המרמן
יונתן פרי
-
2 - בועז מנוחין
רובי פיינשטיין
-
3 - ארז שינאן -